SIF Ladies

SIF Ladies 2018-2019

NrNamn/NimiFödd/Synt.Längd/Pituus
1Roosa Penttinen1995168
2Matilda Sjöstedt2000170
3Maria Barck1989165
4Sanni Miettinen2000160
6Emma Forsblom2000169
7Anna Nylund2000167
8Nea Puijola2000172
11Moa Wasström2000166
12Susanne Ekström1974160
13Oona Reinikainen2000155
17Madeleine Lindholm1994177
27Sara Falck2000172
69Dariia Kahanets1994168
77Valeriia Kyryllova1993180
99Saara Lehtola1999167

  tfn/puhe-post/s-posti
Huvudtränare/PäävalmentajaTaavi Tibar046 843 2843taavitibar(at)gmail.com
Tränare/ValmentajaBoris Tchahovskii050 5905770boris.63t(at)gmail.com
FysioMaria Söderholm
HuoltajaKim Nyholm
Lagledare/JoukkueenjohtajaCamilla Vaahtoranta040 514 2669camilla.vaahtoranta(at)elisanet.fi
Manager/ManageriTom Paasikivi0400 513452tom.paasikivi(at)osaset.fi

Stöd SIF Ladies: gå med i 100-klubben!
Det är lätt: betala 100 € på Ladies-kontot FI10 405500 12031866 och ange i Meddelande-fältet om vi får publicera ditt namn på hemsidan.

SIF Ladies tackar!

Tue SIF Ladiesejä: liity 100-kerhoon
Helppoa: maksa 100 € Ladiesien tilille FI10 405500 12031866 ja ilmoita Viesti-kentässä jos saamme julkaista nimesi kotisivulla.

SIF Ladies kiittävät!