SIF Ladies 2020-2021

PelinumeroEtunimiSukunimiSyntymävuosiPituus
1Stella Bruncrona2002175
3Matilda Sjöstedt2000169
7Anna Nylund2000166
8Nea Puijola2000172
10Sirja Lassinharju-Heinonen1995170
11Moa Wasström2000166
12Saga Narkiniemi2003170
15MatildaLuuppala1998161
17Madeleine Lindholm1994177
18Carin Lemström2003167
23Erica Gustafsson1997175
27Sara Falck2000172
33Ebba Sjöstedt2002167
36Laura Laakso1985172
51Nora Wunsch2001173
91Natalie Jürgens2002175
96Alexandra Broman2003161
99Saara Lehtola1999167
PäävalmentajaJan Hagman0400272072janhagman1977(at)gmail.com
Fys.valmentajaMikaelKullberg0445267664micke.kullberg(at)gmail.com
HuoltajaJukka Puijola0400795526jppuijola(at)gmail.com
JojoCamilla Vaahtoranta040 5142669camilla.vaahtoranta(at)elisanet.fi
JojoKati Puijola040 7640159katij.pulkkinen(at)kolumbus.fi
Manageri Marcus Sjöstedt050 3063888marcus.sjostedt1975(at)gmail.com

Stöd SIF Ladies: gå med i 100-klubben!
Det är lätt: betala 100 € på Ladies-kontot FI10 405500 12031866 och ange i Meddelande-fältet om vi får publicera ditt namn på hemsidan.

SIF Ladies tackar!

Tue SIF Ladiesejä: liity 100-kerhoon
Helppoa: maksa 100 € Ladiesien tilille FI10 405500 12031866 ja ilmoita Viesti-kentässä jos saamme julkaista nimesi kotisivulla.

SIF Ladies kiittävät!